Drenkkuil 13, Oss

Prachtige eengezinswoning in nieuwe woonwijk 'De Horzak'
Gelegen aan een gezellig hofje met centraal speelveld in de nieuwe woonwijk de Horzak staat deze prachtige eengezinswoning. De woning is gelegen in een rustige en sfeervolle woonwijk en grenst direct aan het groene “De Horzpark”. Het centrum van Oss, een groot sportcomplex en de scholen bevinden zich op loopafstand en binnen 10 minuten sta je met de auto op de A50 en A59. Kortom; een prachtige woning op een perfecte locatie!
Zodra je de woonkamer betreed zie je direct wat een mooi lichtinval er in de woonkamer en keuken is gecreëerd door de aanbouw aan de achterzijde van de woning. De grote ramen en tuindeuren aan de achterzijde geven een mooi uitzicht op de ruime tuin. De woonkamer en keuken zijn voorzien van een lichte laminaatvloer. De keuken is voorzien van een inbouwoven, inbouwmagnetron, afzuigkap en 5-pits gaskookplaat.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn ruim van formaat en zijn voorzien van licht grijze vloerbedekking. Op de badkamer bevind zich het tweede toilet, dubbele wasmeubel en zeer luxe bad/douche/jacuzzi combinatie.
Op de zolder bevind zich de derde zeer ruime slaapkamer. Hier is tevens een schuifkast gecreëerd met aansluiting voor uw witgoed.
De ruime achtertuin is (grotendeels) betegeld en is via achterom bereikbaar. De auto kan onder de houten carport geparkeerd worden waarna je direct toegang hebt tot de achtertuin. De ruime overkapping van 12m² geeft genoeg ruimte voor een heerlijke zithoek. Achterin de tuin bevind zich de berging van 9m².
KENMERKEN:
Vraagprijs: €398.000,=
Aanvaarding: in overlegPerceeloppervlakte: 235m²
Woonoppervlakte: 133m²
Bouwjaar: 2012
Energielabel: A
CV Ketel: 2013 (eigendom)
Ruime woonkamer dankzij de aanbouw aan de achterzijde
Vaste trap naar zolder met royale derde slaapkamer
Parkeren onder houten carport aan achterzijde van de woning.
Tuin bereikbaar via achterom.
Overkapping van 12m² met aansluitend een berging van 9m².